8 mar 2010

Konferencje

To kolejny małotechniczny wpis, ale może być dla kogoś ważny. W najbliższym czasie będzie w Polsce przynajmniej parę ciekawych wydarzeń agile'owych, więc chciałem je tu wylistować.

Najbliżej jest Zimowy AgileTuning bo już 20 marca. Nie byłem na poprzednim (i żałuję) - tym razem nie odpuszczę :-) Spotkań zwinnego światka jest w Polsce mało, więc trzeba delektować się tym co jest. Z resztą program przekonuje, że warto się wybrać.

Następnie są spotkania z Mary Poppendieck (kiedyś sprawdzałem co oznacza po niemiecku 'poppen' i odwróciłem oczy; a ten dieck do tego to już w ogóle...) - jedno we Wrocławiu (23 marca) a następne w Krakowie (24 marca).  Ciekawe czy się będą od siebie czymś różnić...

Później (8-9 kwietnia) jest AgileCE. Do tego zachęcam szczególnie - nie tylko będzie masa zagranicznych prelegentów,  ale również trochę naszych. Ja opowiem coś o naszych doświadczeniach bycia nearshore'owym zespołem naszego klienta.

No a potem (19-21 kwietnia) jest nasze szkolenie TDD, do zgłaszania się na które serdecznie zachęcam. Kwestie ceny i miejsca są aktualnie ustalane, do końca tygodnia powinny być już ogłoszone.

Brak komentarzy: