31 paź 2009

Zwinne szkolenie

Zeszłoweekendowa warsjava była chyba pierwszym większym Warszawskim spotkaniem ludzi zainteresowanych zwinnymi metodykami. Jej sukces (ponad 100 osób z tego co wiem i z tego co widziałem) pokazuje, że zwinne tematy są nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim ważne. Idąc za ciosem zdecydowaliśmy się jako Pragmatists podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami dojścia do tego co osiągnęliśmy w większych szczegółach. A osiągnęliśmy myślę, że dość niezwykłą rzecz. Jesteśmy zespołem, który realizuje to o czym mówi: krótkie iteracje, TDD, programowanie w parach, prawdziwy shippable product na koniec każdej iteracji,  i wiele innych zwinnych praktyk wcielonych w życie. Ale przede wszystkim jesteśmy ukierunkowani na przynoszenie wartości, na pokonywanie barier i problemów, na dawanie swojego czasu, wiedzy, doświadczenia i zaangażowania naszym klientom. Staramy się skupiać na poprawianiu swojej efektywności i jakości.
Zdecydowaliśmy się więc zorganizować otwarte dwudniowe szkolenie ze Zwinnego Rozwijania Oprogramowania. Szkolenie planowane jest dla 15~20 osób zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy w tym zakresie i zdobyciem nowych doświadczeń. Szkolenie prowadzić będę ja wraz z Krzyśkiem Jelskim, który na warsjavie i ostatniej javarsovii zajmował się tematem TDD oraz ma za sobą dobre parę lat doświadczenia pracy w zwinnych zespołach. Obiecujemy nie tylko masę wartościowej, konkretnej wiedzy, ale również dobrą zabawę pomagającą utrwalić i zweryfikować nowe umiejętności.

Szczegóły dotyczące szkolenia są tu: http://pragmatists.pl/szkolenie. W razie wątpliwości / pytań piszcie.
Zapraszam!

3 komentarze:

Tomasz Dziurko pisze...

Jakieś zniżki dla studentów? :)

Paweł Lipiński pisze...

To już jest ze zniżką :)
2^10 to akurat tyle, że jeszcze można sobie zrobić prezent na mikołajki, a jak ktoś gdzieś pracuje, to dla pracodawcy grosze.

Bartek Zdanowski pisze...

Zupełna zgoda. Nawet szkolenia dofinansowane z EFS są droższe.